ru ua

Visa представила кільце для безконтактних платежів

Visa представила кільце для безконтактних платежів Фото: нова технологія від компанії "Віза" (CNet)

Презентація продукту відбувалася на прес-конференції в Манхеттені

Міжнародна платіжна система Visa представила кільце для безконтактних платежів. Презентація продукту відбулася на прес-конференції в Манхеттені, повідомляє CNet.

"Цей пристрій оснащено усіма системами безпеки Visa, він маленький і не без смаку", - заявив старший директор з інновацій та стратегічного партнерства Visa Кріс Дін.


За словами Діна, гаджет працює майже так само, як смартфон або розумний годинник, коли для того, щоб провести платіж, достатньо просто помістити кільце над терміналом.

Як уточнив представник Visa, в разі, якщо кільце буде вкрадено або втрачено, рахунок може бути заблокований точно так само, як це відбувається із кредитною карткою.

Як зазначається, кільце наразі існує лише у якості тестового зразка і придбати його не можна. Прототип пристрою буде видано 45 спортсменам, які спонсоруються Team Visa. Вони, своєю чергою, будуть випробовувати кільця під час Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, сподіваються у Visa.

Visa представила кільце для безконтактних платежів

Фото: кільце для безконтактних платежів від Visa (Business Wire)

Як зазначає видання, на сьогодні існує декілька розумних кілець, таких як Ringly і Elppy, які дозволяють відправляти текстові повідомлення, але не можуть бути використані для оплати.

Нагадаємо, в лютому MasterCard оголосив про введення оплати платежів за допомогою селфі у Великій Британії.