Успішність працівника можна визначити за використовуваним браузером

Успішність працівника можна визначити за використовуваним браузером
Фото: доступ до інтернету (ThreatPost)

Любителі Firefox і Chrome у середньому йшли з роботи на 15% пізніше, ніж користувачі Safari та Internet Explorer

Найпродуктивніші працівники користуються браузерами Firefox і Chrome, ті, хто найбільше "відстає", - Safari і Internet Explorer. Про це з посиланням на дослідження експерта в галузі менеджмента і популярної психології Адама Гранта повідомляє Daily Mail.

В ході дослідження фахівець спостерігав за 30 тисячами працівників, оцінював їхню продуктивність і стежив за тим, за допомогою яких браузерів вони виходять до інтернету.


Як зазначається, любителі Firefox і Chrome в середньому йшли з роботи на 15% пізніше, ніж користувачі Safari і Internet Explorer.

При цьому в роботі із клієнтами працівники, які віддають перевагу Firefox і Chrome, мали більш високі показники із продажів і їхні дзвінки були набагато швидшими і ефективнішими.

Також виявилося, що попередньо встановленими браузерами користувалися дві третини випробуваних, навіть не замислюючись про те, що існує можливість вибрати більш зручний варіант.

Нагадаємо, раніше Google заплатив Apple 1 мільярд доларів за інтернет-пошук на пристроях iPhone і iPad.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся