Збиток компаній від витоку даних сягнув 4 мільйонів доларів

Збиток компаній від витоку даних сягнув 4 мільйонів доларів
Фото: захист інформації в інтернеті (SquareSpace)

Збиток підприємств від кожного вкраденого запису бази даних складає в середньому 158 доларів

Збиток світових компаній від кожного інциденту, пов'язаного з витоком даних, виріс із 2013 року на 29% - до чотирьох мільйонів доларів (4 млн дол.). Про це йдеться в дослідженні організації Ponemon Institute, яке проводилось за підтримки IBM.

"Середній обсяг втрат компаній від витоку даних виріс на 29% з 2013 року - до 4 млн доларів на один інцидент", - наголошується в повідомленні.


Збиток підприємств від кожного вкраденого запису бази даних складає в середньому 158 доларів. При цьому в жорстко регульованих галузях витоки обходяться дорожче - в охороні здоров'я збиток досягає 355 доларів на один запис.

Згідно з результатами дослідження, чим більше часу потрібно для виявлення і запобігання витоку даних, тим дорожче обходиться ліквідація наслідків.

Так, виявлені менш ніж за 100 днів витоки обходяться компанії в середньому у 3,23 млн доларів, а вартість витоків, виявлених пізніше, - 4,38 млн доларів.

При цьому наявність команди з реагування на інциденти дозволяє компаніям заощадити в середньому близько 400 тисяч доларів, або 16 дол. на один запис даних.

Нагадаємо, соцмережу "ВКонтакте" перевірять на захист персональних даних у вересні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся