ru ua

Поліпшити знання української мови пропонує волонтерський мобільний додаток Mova

Поліпшити знання української мови пропонує волонтерський мобільний додаток Mova Фото: перший в УАнеті мобільний додаток про українську мову (Ukr-Mova.in.ua)

Наразі навчальну програму представлено в безкоштовному доступі для iOS- і Android-смартфонів

Команда волонтерського освітнього проекту "Мова - ДНК нації" розробила й запустила в УАнеті перший у своєму роді мобільний додаток для вдосконалення знань з української мови. Про це повідомили у блозі онлайн-сервісу.

Як зазначається, програму Mova представлено в безкоштовному доступі для iOS- і Android-смартфонів.

Незабаром розробники нового українського програмного забезпечення планують випустити аналогічний додаток і для Windows Phone.

Поліпшити знання української мови пропонує волонтерський мобільний додаток Mova

Освітній україномовний додаток Mova містить основні правила правопису, фразеологізми та синоніми, а також вчить правильно ставити наголоси.

Крім того, зареєстровані користувачі зможуть перевіряти свої знання і проходити одночасне навчання, виконуючи тематичні тестові завдання.

УВАГА! Важлива новина!*******************************Друзі, ми вдячні вам за підтримку, за безліч позитивних відгуків...

Опубліковано Mova 20 грудня 2015 р.

Нагадаємо, згідно з нещодавнім міжнародним дослідженням індустрії інформаційних технологій, за 2015 рік кількість ІТ-шників в Україні зросла на 20%.