"Укртелеком" наростив за підсумками II кварталу доходи від інтернету і телефонії

НовиниТелеком & IT    22.07.2016 - 16:49
Фото: національний телеком-оператор "Укртелеком"
Фото: національний телеком-оператор "Укртелеком"

Дохід національного телеком-оператора залишається стабільним - майже 1,637 млрд гривень

Чистий прибуток ПАТ "Укртелеком" за другий квартал 2016 року склала майже 81 мільйон гривень, тоді як його EBITDA залишається стабільно високою - 469 млн грн. Про це сьогодні повідомили у прес-службі компанії.

Як зазначається, маржа EBITDA національного телеком-оператора склала 28,7%.


На показник чистого прибутку вплинули зростання амортизаційних відрахувань після переоцінки вартості активів і нарахування податку на прибуток на тлі стабільного доходу компанії.

Дохід "Укртелекому" залишається стабільним - майже 1,637 млрд гривень. Дохід від телекомунікаційних послуг також на рівні попереднього року - 1,495 млрд грн.

Крім того, за підсумками другого кварталу зафіксовано зростання доходів від надання телекомуслуг. Приватним споживачам надано послуг на 950 мільйонів гривень, бізнес-споживачам - на 311 млн грн, що відповідно на 4% і 5% більше, ніж торік.

"Зменшення обсягів голосового трафіку і загальна ринкова тенденція призводять до скорочення доходів від послуг для операторів до 234 млн грн. Доходи від послуг фіксованої телефонії склали 805,4 млн грн, активна база - майже 6,1 млн телефонних ліній", - йдеться в повідомленні.

Водночас доходи "Укртелекому" від послуг інтернет-доступу та передачі даних перевищили 404 мільйони гривень при абонбазі понад 1,6 млн користувачів.

Кількість користувачів послуги "Інтерактивне TV" за рік збільшилася на 70%, перевищивши більш 77 тисяч. Корпоративного сегменту "Укртелеком" запропонував послугу "TV Бізнес" для громадських місць, таких як ресторани, бари, де для відвідувачів транслюється відеоконтент. Також оператор продовжує реалізацію низки проектів з будівництва телекомунікаційних мереж для національних компаній.

За другий квартал "Укртелеком" підключив більше 820 точок, забезпечивши бізнес-клієнтам інтернет-доступ на швидкостях від 1 Гб/с. Ще один тренд цього року - перепідключення банківських терміналів з мобільного і супутникового інтернету на ADSL, що забезпечує більш надійне з'єднання.

За підсумками кварталу "Укртелеком" заплатив майже 440 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів України всіх рівнів. Порівняно з минулим роком на 76% зросли інвестиції у телекомунікаційну мережу. Майже 57 млн ​​грн за три місяці було вкладено в розширення мережі для реалізації проектів у корпоративному і масовому сегменті.

Як повідомлялося, за підсумками першого кварталу чистий прибуток ПАТ "Укртелеком" сягнув близько 100 мільйонів гривень. Нагадаємо також, що, за оцінками міжнародної аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers (PwC), загальна вартість активів найбільшого українського оператора фіксованого телефонного зв'язку та інтернету становить 11,2 млрд гривень (трохи більше 450 мільйонів доларів).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся