ru ua

"Укртелеком" розпочне модернізацію мережі в Києві із Троєщини

"Укртелеком" розпочне модернізацію мережі в Києві із Троєщини Фото: модернізація телекомунікацій у Києві (прес-служба "Укртелекому")

Стратегічним партнером проекту є китайська компанія Huawei

ПАТ "Укртелеком" приступив до модернізації мережі в містах-мільйонниках, розпочавши процес технічної оцінки майданчиків. Про це повідомили у прес-службі телеком-оператора.

Як зазначається, бригади фахівців "Укртелекому" та його стратегічного партнера Huawei провели необхідні виміри на перших 30 майданчиках Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська та Одеси.

"Укртелеком" розпочне модернізацію мережі в Києві із Троєщини

Незабаром очікується поставка активних розподільних шаф Huawei для установки замість застарілого обладнання. В українській столиці першими абонентами, які смонут оцінити переваги модернізації "Укртелекому", стануть жителі району Троєщина.

За інформацією оператора, модернізація мережі розпочато в містах-мільйонниках за фінансової підтримки China Development Bank і технічної підтримки компанії Huawei.

"Укртелеком" розпочне модернізацію мережі в Києві із ТроєщиниЗокрема, модернізація передбачає будівництво національної структури управління мережею з єдиним центром у Києві і резервним у Дніпропетровську, а також перехід на сучасні технології.

Як очікують в "Укртелекомі", абоненти отримають доступ в Інтернет на швидкості до 50 Мбіт/с за технологією VDSL і до 1 Гбіт/з – за FTTH/GPON.

"Укртелеком" розпочне модернізацію мережі в Києві із ТроєщиниНагадаємо, раніше "Укртелеком" залучив 50 млн кредитних доларів на модернізацію мережевих телекомунікацій.

Як повідомлялося, за підсумками року "Укртелеком" отримав 445 мільйонів гривень чистого прибутку.