ua ru

"Укрсоцбанк" і "Альфа-Банк Україна" встановлюють "домашні" тарифи на зняття готівки та перекази

"Укрсоцбанк" і "Альфа-Банк Україна" встановлюють "домашні" тарифи на зняття готівки та перекази "Укрсоцбанк" і "Альфа-Банк Україна" встановлюють "домашні" тарифи на зняття готівки та перекази

"Укрсоцбанк" і " Альфа-Банк Україна оголосили про встановлення звичних пільгових тарифів на зняття готівки в банкоматах один одного та переказ коштів в національній валюті між поточними рахунками клієнтів, відкритими в двох банках. Про це повідомляє прес-служба Альфа-Банку.

Так, з 15 грудня 2016 року клієнти обох банків, що входять в міжнародний фінансовий холдинг АВНН, зможуть знімати готівку за "домашнім" тарифами свого банку в 1087 банкоматах об'єднаної мережі: 872 банкоматах Укрсоцбанку і 215 банкоматах Альфа-Банку Україна.

Позитивні зміни також торкнуться тарифної політики щодо грошових переказів. Перекази між поточними рахунками в національній валюті в Укрсоцбанку і Альфа-Банку Україна стануть безкоштовними вже з 1 січня 2017 року.

"Уніфікація тарифів – один з перших кроків на підтвердження того, що анонсовані вигоди для клієнтів від угоди між групою UniCredit і ABH Holdings S. A. – не просто слова. Завдяки поступовій інтеграції двох банків ми отримуємо більше ресурсів для розвитку і можемо запропонувати клієнтам більш вигідні умови. Так, тепер до послуг наших клієнтів банкоматна мережа з понад 1000 банкоматів по всій Україні, а комісія на грошові перекази для фізичних осіб в Укрсоцбанку, наприклад, зменшилася більш ніж 5 раз, – зауважив Артур Атанов, член правління і директор центру роздрібного бізнесу Укрсоцбанку. – Повторюся, це тільки перші рішення щодо уніфікації продуктів і тарифів двох банків. Наступні кроки будуть анонсовані найближчим часом".

Нагадаємо, в жовтні група UniCredit і ABH Holdings S. A., головний акціонер Альфа-Банку Україна, завершили угоду про обмін активами, в рамках якої група передала холдингу 99,9% акцій Укрсоцбанку в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%.