"Укрпошта" посилила відділ економічної та внутрішньої безпеки

НовиниТелеком & IT    13.09.2016 - 17:02
Фото: "Укрпошта" посилила відділ економічної та внутрішньої безпеки
Фото: "Укрпошта" посилила відділ економічної та внутрішньої безпеки

За 2 місяці роботи департамент заощадив підприємству 5 млн доларів

Державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" розширив штат департаменту економічної та внутрішньої безпеки до 40 осіб. Цю інформацію в ході зустрічі з журналістами підтвердив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, за два місяці роботи департамент окупив себе на рік вперед. "За цей час "Укрпошта" вже заощадила завдяки департаменту 5 млн доларів. Це 2 річні прибутку підприємства", - розповів Смілянський.

Він також зазначив, що департамент запобіг видачу "Укрпоштою" безвідсоткових кредитів на суму близько 12 млн гривень і почав розслідування вже виданих. "Наприклад, один з директорів філій видав собі 2 млн гривень кредиту терміном на 15 років. Ми зараз працюємо над тим, щоб він його повернув", - розповів Смілянський.

Крім того, департамент займається розслідуванням закупівель "Укрпошти", нецільового використання коштів і майна. "В одному з будинків "Укрпошти", яке за паперів вважалося неробочим, за фактом виявився бар, магазин і ще щось там. Ми сподіваємося, що тепер служба безпеки з цим розбереться", - повідомив Смілянський.

За даними РБК-Україна, ставки нових співробітників департаменту в рази перевищують ті оклади, що були раніше. "Безпека - це не те, на чому варто економити", - прокоментував Смілянський.

Нагадаємо, на реформи в "Укрпошті" знадобиться 3-5 років.

On Top