ua en ru

Телеканал Ukraine Today залишиться інтернет-майданчиком

Телеканал Ukraine Today залишиться інтернет-майданчиком Фото: генпродюсер Ukraine Today Тетяна Пушнова (Dusia.Telekritika.Ua)

Про майбутні зміни з 1 квітня розповіла генеральний продюсер Ukraine Today Тетяна Пушнова

Група "1+1 медіа" закриває з 1 квітня телевізійну частина каналу Ukraine Today і зосередиться на переформатуванні проекту для роботи винятково в Інтернеті. Про це в інтерв'ю порталу "Детектор медіа" заявила генеральний продюсер Ukraine Today Тетяна Пушнова.

"У нас не буде сигналу на супутнику. Відповідно, не буде і поширення в кабельних мережах та IPTV. Ми вирішили повністю закрити телевізійну частину нашої діяльності і зосередитися на її інтернет-складовій", - зазначила Пушнова.

За її словами, телеканал Ukraine Today "буде скрізь, де тільки можна, але тільки в Інтернеті".

"Також ми розглядаємо можливість залишити невеликий англомовний дайджест на 1+1 International", - додала генпродюсер UT.

Нагадаємо, в січні шеф-редактором телеканалу Ukraine Today було призначено редактора і продюсера теленовин на CTV (Канада) та CNN (США) Юлію Соцьку.

Наприкінці лютого стало відомо, що телегрупа "1+1 медіа" придбала першого ліцензованого оператора міжнародного супутникового телебачення в Україні Viasat.