ru ua

В Україні відкрився онлайн-супермаркет хендмейду

В Україні відкрився онлайн-супермаркет хендмейду Фото: онлайн-торгівля в Уанеті (mResearcher)

Найближчим часом інтернет-майданчик Crafta буде безкоштовним як для продавців, так і покупців

Компанія Prom.ua відкрила сьогодні інтернет-майданчик Crafta для торговців товарами ручної роботи. Про це із презентації проекту у вівторок 19 квітня в Києві передає власкор РБК-Україна.

Як зазначається, творчу платформу Crafta розраховано на майстрів, які хочуть продавати речі, зроблені своїми руками.


Як розповів керівник онлайн-проекту "Крафта" Олександр Юр'єв, до моменту запуску на сайті вже було зареєстровано близько трьох тисяч майстрів, виставлено 6000 виробів у 22 категоріях. До кінця року планується збільшити їхню базу до 20 тисяч.

"Виробництво і продаж саморобних товарів — потужний світовий тренд, особливо актуальний в Україні. Це повноцінний ринок, у рамках якого відбуваються мільйони угод", — додав директор з маркетингу Prom.ua Олексій Філановський, зазначивши, що даний ринок у даний час є неструктурованим і хаотичним.

За словами Філановського, ситуація на ринку праці і у промисловості зараз невтішна. За даними Держстату, щороку темпи промислового виробництва падають - на 13% за минулий рік. За статистикою Мінсоцполітики, на одне робоче місце в Україні претендує 19 осіб, а найменш затребуваними є працівники середньої кваліфікації.

В Україні відкрився онлайн-супермаркет хендмейду

При цьому в Україні величезна кількість талановитих людей, які цілком можуть заробляти собі на життя і розвиватися, виготовляючи хендмейд самостійно. На думку авторів інтернет-проекту, хендмейд по-українськи сьогодні повноцінно конкурує не тільки з вітчизняними, а й з масовими імпортними товарами.

Це якісно, красиво, оригінально і доступно, тому так популярно. Більше того, українці полюбили купувати українське.

"Хенд-мейд в Україні давно вийшов за рамки дрібниць, тому йому потрібна повноцінна платформа, де майстри зможуть просувати свій бренд, а покупці - знаходити унікальні авторські речі", - наголосив Юр'єв.

Найближчим часом Crafta буде безкоштовною і для продавців, і для покупців, а модель її подальшої монетизації наразі обговорюється керівництвом проекту.

Нагадаємо, згідно з дослідженням інтернет-магазину одягу та взуття LeBoutique, офісний планктон у робочий час займається інтернет-шопінгом.