В Україні відкрили перший бізнес-інкубатор

НовиниФінанси    20.09.2016 - 18:35
В Україні відкрився перший бізнес-інкубатор
В Україні відкрився перший бізнес-інкубатор

В Україні відкрився перший бізнес-інкубатор, який допоможе започаткувати або розвивати свій бізнес, маючи лише бажання та ідеї. Вирощувати малий бізнес будуть в рамках національної програми "Країна підприємців", а підготовкою нового покоління підприємців займуться досвідчені бізнес-тренери, ментор і банкіри, повідомили в прес-службі "Приватбанку".

"Завдання ІнкКУБатора не тільки дати початківцям-підприємцям основи ведення бізнесу і підтримати морально. Ми будемо працювати над запуском реального бізнесу "під ключ", незалежно від того чи це буде виробництво, послуги, чи торгівля, – каже керівник напрямку "Малий і середній бізнес" Приватбанку Олександр Ніколенко. – На відміну від багатьох не менш надихаючих проектів у нас є унікальні можливості просування та фінансування для підприємців".

Щоб стати учасником ІнКУБатора, потрібно заповнити анкету, в якій необхідно розповісти про ідею свого майбутнього або діючого бізнесу та шляхи його розвитку. Найбільш перспективні з точки зору експертів проекту ідеї будуть відібрані для "вирощування" реального бізнесу.

Відбір заявок в бізнес-інкубатор завершиться 15 жовтня, а фіналістів відбіркового туру оголосять в ході масштабного бізнес-форуму "Країни підприємців" в Києві.

За даними прес-служби, двадцять фіналістів проекту отримають можливість навчатися підприємництва та продажу за спеціальною програмою Prometeus, а також підтримку фахівців і бізнес-тренерів з усіх питань організації і планування своєї справи, системи продажів, бухгалтерії та юридичних аспектів. Найуспішніші учасники бізнес-інкубатора отримають фінансову та організаційну підтримку від ініціатора програми "Країна підприємців" Приватбанку.

Крім того, для всіх учасників відбіркового туру інкубатора, а також для клієнтів, які вже зареєструвались на порталі програми, будуть доступні безкоштовні програми онлайн навчання з питань, які стосуються ведення бізнесу, підготовлені Prometeus і ПриватБанком.

Наголошується, що Національна програма розвитку малого бізнесу "Країна підприємців", ініціатором якої став ПриватБанк, який дозволить у найближчі роки створити більше мільйона нових робочих місць та підняти українську економіку. Перш за все, в банку переконані, що "Країна підприємців" допоможе всім бажаючим розпочати свою справу, а діючим підприємцям залучати доступні мікрокредити і користуватися безкоштовними консультаціями і допомогою фахівців.

Теги публікації: бизнес  Популярні теги: Київ, Порошенко Петро, Курс долара, новини України, ООС
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся