ru ua

У Києві розширено покриття 3G-мережі Vodafone

У Києві розширено покриття 3G-мережі Vodafone Фото: Vodafone Україна (Facebook /VFUkraine)

До мобыльної мережі третього покоління підключено Оболонь, Виноградар, Святошин, Троєщина, Борщагівка і Теремки

Мобільний оператор "Vodafone Україна" запустив у середу 16 грудня 2015 року третій сектор 3G-мережі в Києві. Про це сьогодні повідомили у прес-службі компанії.

Таким чином, швидкісним мобільним Інтернетом тепер зможуть користуватися абоненти оператора на Оболоні, Виноградарі, Святошиному, Троєщині, Борщагівці та Теремках.


В цілому на даний момент 3G-мережу Vodafone працює в наступних районах: Печерськ, Поділ, Шевченківський та Солом'янський райони, Дніпровський та Святошинський райони, Виноградар, Оболонь, Воскресенка та Троєщина. Повне покриття Києва 3G завершиться до кінця грудня.

Як зазначається, 3G-інтернет дозволяє миттєво відкривати веб-сторінки, переглядати онлайн-відео (YouTube, онлайн-кінотеатри), слухати мережеве радіо і онлайн-музику, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації (Dropbox, Google Drive, iCloud Drive), швидко завантажувати відео з телефону до соцмереж тощо.

У Києві розширено покриття 3G-мережі Vodafone

Фото: результат 3G-тесту на висоті 13 поверху в багатоповерхівці на Оболоні (район "Dream Town")

Наш 3G покриває все більшу територію Києва. Сьогодні приєднались Оболонь, Виноградар, Святошино, Троєщина, Борщагівка та Теремки! Дивіться на карті: https://www.vodafone.ua/uk/network

Опубліковано Vodafone Ukraine 16 грудня 2015 р.

Нагадаємо, вчора Vodafone запустив 3G у Дніпропетровську, раніше - в Кіровограді, а також Івано-Франківську та Херсоні, Полтаві, Сумах, Миколаєві, Львові, Чернігові, Ужгороді, Мукачевому, Буковелі, Чернівцях, Одесі та Луцьку.

У тому числі британський телеком-оператор поетапно запускає мережу третього покоління не тільки в Києві, але й на території столичних передмість.