ru ua

Twitter відобразить мікроблоги за популярністю

Twitter відобразить мікроблоги за популярністю Фото: сервіс мікроблогів Twitter (EPA/UPG)

Запуск нової функції по всьому світу відбудеться протягом найближчих тижнів

Сервіс мікроблогів Twitter (TWTR.N) анонсував нові можливості своєї стрічки, серед яких з'явилася функція ранжирування твітів за популярністю. Про це повідомили в офіційному блозі соцмережі.

Як зазначається, популярні пропущені твіти з'являтимуться поверх усіх інших, а далі буде розміщено стандартний набір повідомлень у зворотному хронологічному порядку.

У "Твіттері" впевнені, що ця функція буде корисна користувачам, які підписані на велику кількість облікових записів.

"Ви заходите у Twitter і відчуваєте, що пропустили важливі повідомлення? Сьогодні ми представляємо нову функцію, яка дозволить вам не пропустити кращі твіти від людей, на яких ви підписані", - йдеться у прес-релізі.

Новий спосіб ранжирування підбере найкращі та найпопулярніші твіти, демонструючи їх поверх усіх інших публікацій, що, як і раніше, будуть відображатися у зворотному хронологічному порядку. Активувати цю функцію можна в налаштуваннях облікового запису (вкладка "Контент"), поставивши галочку під пунктом Show me the best tweets.

Примітно, що дана функціональність вже доступна в мобільному додатку Twitter. Як стверджує компанія, мікроблогери, які користуються соцмережею з таким алгоритмом ранжирування стрічки, ретвіти і лайкають набагато активніше.

Напередодні Twitter анонсував зміни в алгоритмі ранжирування стрічки і наміри відмовитися від стандартного зворотного хронологічного порядку. Це призвело до обурення користувачів і навіть початку кампанії з бойкоту Twitter. Передбачалося, що зміни алгоритму торкнуться всієї стрічки, однак, як виявилося, зміни привели лише до формування нової функції.

Нагадаємо, на початку лютого акції Twitter впали на 6% після публікації негативного прогнозу.

Раніше "Твіттер" скасував рекламу у стрічках популярних користувачів.