ua ru

Третій раунд боротьби за Yahoo! розпочнеться 6 липня

Третій раунд боротьби за Yahoo! розпочнеться 6 липня Фото: американська IT-компанія "Яху!" (SiliconBeat)

Переможця у боротьбі за ласий інтернет-актив назвуть трохи пізніше - 18 липня

Третій раунд боротьби за інтернет-актив американської IT-компанії Yahoo! розпочнеться 6 липня, а остаточний вибір буде зроблений імовірно 18 липня. Серед претендентів - Verizon, консорціум на чолі з Quicken Loans (користується підтримкою Уоррена Баффета) і інвестиційні фірми на кшталт TPG. Про це з посиланням на обізнані джерела повідомляє профільний Re/code.

Як зазначається, пропозиції варіюють від 3,5 до п'яти мільярдів доларів в залежності від того, яка в них включена частина патентів і нерухомості.


Для порівняння: гендиректор Yahoo! Марісса Майєр заплатила трохи менше за свої не надто вдалі придбання за чотири роки перебування на посту, а Microsoft не так давно придбала LinkedIn за 26 мільярдів доларів.

На думку деяких джерел, близьких до процесу, пропонована ціна занадто низька, так що ніякої угоди, можливо, взагалі не буде. З іншого боку, продовжують з'являтися чутки про потенційних нових претендентів (наприклад, згадувалася SoftBank).

Yahoo! провела минулого тижня свої, ймовірно, останні річні збори акціонерів - в його ході Майер не сказала ні слова про процес продажу компанії, але вказала, що вжиті їй зусилля по оновленню бізнесу здадуться багатообіцяючими.

Раніше Yahoo! розробила віртуальний гід для мандрівників. Нагадаємо, Yahoo! має намір виручити 1 млрд доларів від продажу патентів