Yahoo! має намір виручити 1 млрд доларів від продажу патентів

Yahoo! має намір виручити 1 млрд доларів від продажу патентів
Фото: продаж американської інтернет-компанії "Яху" (Silicon Beat)

Про це з посиланням на обізнані із ситуацією джерела повідомляє The Wall Street Journal

Стартував аукціон щодо продажу портфеля із близько 3000 патентів, що належать Yahoo! Inc, який, як очікується, може принести компанії більше 1 млрд доларів. Про це з посиланням на обізнані з ситуацією джерела повідомляє The Wall Street Journal.

В останні тижні інтернет-компанія направила листи ряду потенційних покупців патентів, багато з яких були видані на початку заснування Yahoo! в 1996 році і відносяться до створеної тоді розробниками компанії її першої пошукової технології, розповів один зі співрозмовників газети.


Yahoo! встановила термін до середини червня для попередніх заявок потенційних покупців. Прес-секретар Yahoo! підтвердила, що компанія вивчає продаж близько 3000 патентів і заявок на патенти.

"Це являє собою унікальну можливість для компаній, що працюють в інтернет-індустрії, придбати деякі з найбільш новаторських і основоположних патентів, пов'язаних з веб-пошуком і рекламою", - заявила представник компанії.

Раніше стало відомо, що вартість основного інтернет-бізнесу Yahoo! була оцінена Verizon в ході дедлайну другого раунду висунення пропозицій з профільних активів компанії в 3 млрд дол.

За даними Reuters, Yahoo! може провести ще один раунд торгів, однак пропозиції компаній-покупців в заключному раунді можуть змінитися.

Минулого тижня, фіндиректор Yahoo! Кен Голдман заявив, що процес продажу компанії йде повним ходом. "Він іде, як я думаю, дуже, дуже добре", - сказав Голдман на презентації JPMorgan Chase в Бостоні. Однак відповісти на питання про стадії, на якій знаходиться процес, він відмовився.

Yahoo! почала процес вивчення альтернатив для компанії в лютому під тиском інвесторів і в умовах невдачі плану реструктуризації. Серед потенційних покупців, за інформацією джерел, TPG, Verizon Communications, YP Holdings, а також консорціум на чолі з Bain Capital і Vista Equity Partners. Крім того, джерела повідомляли, що Уоррен Баффет підтримує групи, зацікавленої в покупці інтернет-активів Yahoo !.

Як повідомлялося, Verizon оцінив інтернет-бізнес Yahoo! у 3 млрд доларів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся