ru ua

Опубліковано ТОП-25 сайтів УАнету за жовтень

Опубліковано ТОП-25 сайтів УАнету за жовтень Фото (ReklaMonstr): український сегмент Інтернету

Результати дослідження оприлюднено напередодні на засіданні комітету ІнАУ з питань інтернет-реклами

Список найбільш популярних доменів в українському сегменті мережі Інтернет за середньоденною часткою та охопленням знову очолили Google, "ВКонтакте" і Mail.ru. Такими є дані досліджень інтернет-аудиторії України за жовтень 2015 року, повідомили у прес-службі Інтернет асоціації України (ІнАУ).

Як зазначається в дослідженні, замикають першу п'ятірку найбільш відвідуваних українськими користувачами веб-ресурсів YouTube і "Яндекс" - з тією лише різницею, що відеохостинг минулого місяця все-таки випередив пошуковик.

Результати жовтневого дослідження Opinion Software Media, проведеного дослідницькою компанією Factum Group Ukraine, було оголошено напередодні на засіданні комітету ІнАУ з питань інтернет-реклами.

Опубліковано ТОП-25 сайтів УАнету за жовтень

Фото: список популярних доменів, відвідуваних українськими користувачами, за підсумками жовтня 2015 р. на базі медіапанелі чисельністю 5 тис. осіб

Opinion Software Media - це проект медіадосліджень інтернет-аудиторії України, заснований на user-centric підході, запущений Інтернет асоціацією України на початку 2010 р. Дослідження засноване на роботі постійно діючої репрезентативної панелі інтернет-користувачів, на домашні та робочі комп'ютери яких установлене спеціальне ПЗ. Його основна мета - аналіз відвідуваності веб-ресурсів і соціально-демографічний профіль їхніх відвідувачів. Дана методологія дозволяє здійснювати моніторинг усіх відвідуваних українськими користувачами інтернет-ресурсів, як національних, так і закордонних. Панель представляє інтернет-користувачів усієї України віком 15 років і старше.

Нагадаємо, у травні EX.UA повернувся до ТОП-20 сайтів України за версією Gemius.