ua en ru

Телеканал BBC проводить перестановки в керівництві

Телеканал BBC проводить перестановки в керівництві Фото: британська мовна корпорація суспільного ТБ і радіо (Reuters)

Кабінет нового топ-менеджера розташовуватиметься в Лондоні, тому він і візьме на себе керівництво всіма офісами BBC за межами Великої Британії

У відповідь на план уряду Великої Британії щодо проведення реформ на громадському телеканалі BBC, покликаних обмежити можливості мас-медіа із саморегулювання, - так звану "білу книгу", мовник відкрив нову посаду - глави іноземних підрозділів. Про це повідомляє видання Financial Times.

Як зазначає FT, кабінет нового топ-менеджера телеканалу буде розташовуватися в Лондоні, він візьме на себе керівництво всіма офісами BBC за межами Великої Британії.


Водночас компанія скоротить посаду керівника BBC North в англійському місті Салфорд.

Також відповідно до «білої книгою» наглядовий орган BBC Trust буде скасований, його повноваження будуть передані Ofcom, наглядовому відомству в сфері телекомунікацій і аудіовізуальних ЗМІ.

Фінансовогоj директора BBC Енн Балфорд призначено на посаду заступника гендиректора, глава відділу стратегії і колишній радник BBC з культури Джеймс Пурнелл очолив виробництво навчальних програм BBC, Шарлотт Мур поєднає свій пост глави BBC One із посадою директора по контенту, а також вона відповідатиме за всі телеканали BBC iPlayer і Sport.

Гендиректор Тоні Холл заявив, що анонсовані сьогодні зміни затвердять імідж телеканалу як "самої креативної сили в світі".

У травні 2016 року уряд Британії оголосив про плани змінити статут BBC з метою обмежити функції компанії із саморегулювання.

Нагадаємо, рік тому ВВС оголосила про скорочення більше однієї тисячі співробітників. Також повідомлялося, що Велика Британія профінансує програми для розвитку медіа в Україні.