Tech Today Hub знайшов інвесторів для дев'яти розробок українських вчених

Tech Today Hub знайшов інвесторів для дев'яти розробок українських вчених
Фото: проект Tech Today Hub 2016

В цілому на зустрічах Hub-а відбулася презентація близько 80 розробок українських вчених

Мобільний оператор "Vodafone Україна" і NDI Foundation представили перші підсумки роботи проекту Tech Today Hub на фестивалі інформаційних технологій та комп'ютерного мистецтва De: сoded у Львові. Про це РБК-Україна сьогодні повідомили у прес-службі "Водафона".

Нагадаємо, Tech Today Hub - майданчик для комунікації між українськими вченими, інвесторами, журналістами та іншими учасниками процесу розвитку та втілення наукових ідей - стартував майже рік тому. 


За цей час на зустрічах Hub-а побували 1500 учасників, було представлено близько 80 розробок українських вчених - і вже дев'ять з них привернули увагу інвесторів і знаходяться на фінальних стадіях підготовки інвестиційних контрактів.

Це, зокрема:

  1. Виробництво титанових деталей і сплавів. Розробка Інституту металофізики ім.Курдюмова, Інституту електрозварювання ім. Патона;
  2. Серійне виробництво теплових генераторів нового покоління (альтернативна енергетика);
  3. Переробка відходів бактеріями, розробка Інституту мікробіології і вірусології;
  4. Виробництво надтвердих матеріалів, розробка Інституту надтвердих матеріалів ім. Бакуля;
  5. Виробництво біотехнологічних ветеринарних препаратів для птахівництва. Розробка Інституту мікробіології і вірусології.

"Ми дуже добре розуміємо, як важливо і часто важко пройти весь процес реалізації розробок, адже Vodafone - один зі світових лідерів інновацій. Тільки в поточному році сума інвестицій Vodafone у світі у впровадження нових технологій складе близько 14 млрд доларів. Цей колосальний світовий досвід компанія застосовує і в Україні, не тільки впроваджуючи інновації у сфері телекомунікацій, а й підтримуючи такі проекти, як Tech Today Hub. Інновації потрібні Україні, тому ми допомагаємо українським вченим, адже їх винаходи працюють не тільки на імідж країни, а й для її успішного майбутнього", - зазначив заступник генерального директора "Vodafone Україна" (регіон Захід) Костянтин Воробйов.

Нагадаємо, Tech Today Hub - проект, запущений "Vodafone Україна" і NDI Foundation за підтримки НАН України. В рамках проекту проходить Tech Today Awards, конкурс, мета якого - зробити українську науку цікавою темою для українських читачів і ЗМІ. Брати участь в ньому можуть журналісти, блогери, вчені - всі, хто бажає популяризувати науку і допомогти зробити її "бестселером". Переможців оберуть у двох номінаціях:

  1. краще інтерв'ю з науковим співробітником;
  2. найкраща стаття про науковий проект.

Автори кращих статей отримають iPhone 6S і сприяння в організації інтерв'ю із президентом НАН України Борисом Патоном. Щомісяця визначається найпопулярніша стаття серед читачів. Зареєструватися для участі в конкурсі можна до 31 жовтня 2016 року.

Нагадаємо, раніше на Tech Today Awards був визначений переможець читацьких симпатій за травень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся