ua en ru

У США представлено найшвидшого серійного дрона

У США представлено найшвидшого серійного дрона Фото: найшвидший у світі дрон, що випускається серійно, Teal (Youtube /Teal Drones)

Безпілотник Teal здатний літати зі швидкістю понад 110 кілометрів на годину і витримує вітер до 64 км/год

Американський стартап Teal представив найшвидший безпілотник, що випускається серійно, який здатний літати зі швидкістю понад 110 кілометрів на годину і витримувати вітер до 64 кілометрів на годину. Про це повідомляє профільний ресурс Engadget.

Як зазначається, безпілотник Teal названий на честь однієї з найшвидших птахів на планеті - чирка.


Дрон володіє достатньою вологостійкістю, щоб здійснювати польоти в дощ або сніг. Діагональ безпілотного літального апарату (БПЛА) - 25 сантиметрів, а важить він 640 грамів.

На квадрокоптер встановлена ​​камера, яка може знімати відео з роздільною здатністю 4K. Творці встановили на безпілотник процесор NVIDIA's Tegra TX1 і власну операційну систему, яка дозволить додавати програми сторонніх розробників. Управляти дроном можна за допомогою смартфона, планшета або окремого контролера.

В даний час компанія приймає попередні замовлення на пристрій, першу партію обіцяють відвантажити в кінці 2016 року. Вартість безпілотника за попереднім замовленням - 1299 доларів, поки доставка можлива тільки в межах США.

Нагадаємо, авіаконцерн Airbus залучив дрона для зовнішнього огляду літаків.