ua en ru

Шведський дизайнер представив дерев'яну ретроконсоль для комп'ютерних ігор

Шведський дизайнер представив дерев'яну ретроконсоль для комп'ютерних ігор Фото (Love Hulten): ігрова ретро-консоль Pixelvision

Pixel Vision зможе пропрацювати до восьми годин на одній зарядці

Шведський дизайнер Лаве Хульта представив на Kickstarter портативну ігрову ретроконсоль Pixel Vision. Про це повідомляє офіційний сайт проекту.

Pixel Vision являє собою складну портативну консоль у дерев'яному корпусі розміром 95×95×45 мм.

У якості апаратної основи використано одноплатний мікрокомп'ютер Raspberry Pi A+. До нього підключено 3,5 дюймовий екран, зображення на якому спеціально спотворюється для більшої схожості зі старими ЕПТ-телевізорами.

Управляється консоль через кнопки A і B, start, select, а також додаткову програмовану кнопку, а пропрацювати вона зможе до восьми годин на одній зарядці.

Шведський дизайнер представив дерев'яну ретроконсоль для комп'ютерних ігор

Фото: Xataka

На ретроконсолі можна буде пограти в понад 10 тис. ігор для таких пристроїв, як Atari 800, Atari 2600, Atari +5200, Atari 7800, Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance, Nintendo, Super Nintendo, Sega Master System, Sega Genesis, Intellivision.

Розробник планує розповсюдити через Kickstarter до 520 вручну зібраних консолей. Для придбання портативного пристрою Pixel Vision слід пожертвувати проекту від 3999 шведських крон (близько 460 дол.). Доставку заплановано на лютий 2016 року.

Нагадаємо, найбільший в СНД розробник комп'ютерних ігор free-to-play MMO компанія Wargaming відкриває новий підрозділ у Києві.