ru ua

Мережа 24nonStop втратила статус платіжної системи

Мережа 24nonStop втратила статус платіжної системи Фото: платіжні термінали 24nonStop

Про це з посиланням на рішення комітету НБУ повідомили у прес-службі регулятора

Комітет Національного банку України (НБУ) з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем виключив внутрішньодержавну платіжну систему 24nonStop з Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури. Про це з посиланням на рішення №45 від 4 лютого повідомили у прес-службі Нацбанку.

Як зазначається, це рішення було прийнято у зв'язку з невиконанням рішення комітету НБУ від 30 грудня 2015 року №651 про припинення переказу коштів внутрішньодержавної платіжної системи 24nonStop, платіжною організацією якої є ТОВ "Ай Ті Фінанс".

Регулятор застосував цей захід впливу на підставі пункту 41.6 статті 41 закону україни "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні".

У зв'язку з цим скасовується реєстрація учасників цієї системи:
ТОВ "Тріолан.Мані"; ТОВ "НСП"; ТОВ "Фінансова компанія "Фенікс"; ТОВ "Європейська платіжна система"; ТОВ "Фінансова компанія "Елаєнс"; ТОВ "Укрфінстандарт"; ТОВ "Фінансова компанія "ВАП-Капітал"; ТОВ "Фінансова компанія "ВМ-Фактор" і ТОВ "Перша українська платіжна система".

Згідно з пунктом 9.3 статті 9 закону "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні", платіжні організації платіжних систем та їхні учасники мають право здійснювати свою діяльність в Україні виключно, якщо відомості про них внесено до реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури.

Нагадаємо, 6 січня НБУ зупинив роботу платіжної системи 24nonStop.