Керівником кіровоградської дирекції "Укрпошти" став екс-менеджер "Райфайзен Банк Аваль"

НовиниТелеком & IT    28.10.2016 - 10:05
Фото: "Укрпошта" визначилася з керівником кіровоградської дирекції
Фото: "Укрпошта" визначилася з керівником кіровоградської дирекції
"Укрпошта" оголосила відкритий конкурс на посади 10 керівників регіональних дирекцій Глава "Укрпошти" розповів про зарплати топ-менеджерів підприємства

На участь у конкурсі подавали свої заявки близько 40 кандидатів

Державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" у ході конкурсу на заміщення вакансії директора свого кіровоградської філії зупинилося на кандидатурі екс-менеджера "Райфайзен Банк Аваль" Сергія Протасова. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Укрпошти".

Протасов має досвід антикризового управління дирекцією в Донецькій і Луганській областях та навички виведення існуючих збиткових відділень в прибуток. Крім того, у нього є досвід створення і розвитку проектів електронної комерції в компанії Universal Commerce Group, куди входить Price.ua.

Як наголошується в повідомленні, ситуація в кіровоградській дирекції непроста. Зокрема, Генпрокуратура України виявила там значні порушення.

Відкритий відбір на керівника підприємства в Кіровоградській області стартував 19 вересня. На участь у ньому подали свої заявки близько 40 кандидатів. На співбесіду були запрошені шість найсильніших учасників.

Нагадаємо, "Укрпошта" оголосила відкритий конкурс на посади 10 керівників регіональних дирекцій.

Теги: Укрпошта
Читайте в розділі

АМКУ оштрафував Lenovo за покупку акцій Motorola

App Store оприлюднив рейтинг найбільш популярних додатків в 2016

Опублікований рейтинг новинних ресурсів суспільно-політичної тематики за листопад

On Top