ru ua

Працівники "Рантьє" звинувачують нардепа Нестеренка в спробі рейдерського захоплення

Працівники "Рантьє" звинувачують нардепа Нестеренка в спробі рейдерського захоплення

ТОВ "Рантьє" входить до агрохолдингу "KSG Agro"

Працівники ТОВ "Рантьє" (входить до агрохолдингу "KSG Agro") направили звернення до президента Петра Порошенка та прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням зупинити рейдерське захоплення свинокомплексу.

Як стверджується у зверненні, за діями рейдерів стоїть народний депутат фракції БПП Вадим Нестеренко і народний депутат від "Опоблоку" Олександр Вілкул.

Причиною звернення автори називають масштабну спробу рейдерського захоплення ТОВ "Рантьє", що відбулася 22 листопада 2017 р. В цей день, за словами працівників підприємства, близько 60 екіпірованих рейдерів-бойовиків, погрожуючи співробітникам комплексу вогнепальною зброєю, захопили офісну будівлю та інші об'єкти на території комплексу.

"Зі ЗМІ нам стало відомо, що за діями рейдерів стоїть група сумнозвісних народних депутатів - колишніх "регіоналів" Олександра Вілкула, Дмитра Шпенова, Вадима Нестеренка. Причому, якщо перші два зараз представляють Опоблок, то їх бізнес-партнер Вадим Нестеренко входить у фракцію БПП. Саме же рейдерське захоплення виконувалось в кращих традиціях Партії регіонів. Спочатку рейдери підробили підпис власника підприємства, Сергія Касьянова на фальшивої довіреності. Потім "призначили" липового директора, пов'язаного із згадуваним депутатом Нестеренком. Далі, на підставі фіктивного договору поруки, шахраї пішли захоплювати наш свинокомлекс. При цьому добросовісного власника, який створив виробництво, в особі голови Ради директорів KSG Agro Сергія Касьянова, на підконтрольних екс-"регіоналам" інформресурсах називають рейдером, а самих загарбників – благодійниками підприємства. Як мовиться, на біле чорне і навпаки", - йдеться у зверненні.

Автори звернення наголошують, що жодних інших інвесторів, крім Сергія Касьянова, за минулі роки вони на підприємстві не бачили і не знають.

Зазначається, що певний Андрій Шумілов, що називає себе у ЗМІ співвласником підприємства, жодного разу тут не був і "пальцем об палець не вдарив для створення і розвитку свинокомплексу", в той час як підприємство фактично було заново відновлено агрохолдингом KSG Agro.

"KSG Agro, починаючи з 2011 р., інвестував понад 30 млн. дол. США в реконструкцію свинокомплексу. Сьогодні підприємство входить до топ-10 виробників свинини в Україні і дає робочі місця 369 жителям Ниви Трудової", - повідомляється у зверненні.

Співробітники ТОВ "Рантьє" відзначають, що в даний час робота підприємства опинилася під загрозою. На їхню думку, цілком можливий песимістичний сценарій розвитку подій:

"У разі повторення силових дій загарбників будуть перервані найважливіші технологічні ланцюжки і порушені технологічні процеси. Все це може призвести до знищення унікального поголів'я свиней датської генетики, втратою робочих місць для сотень працівників свинокомплексу. А в кінцевому підсумку втратою містоутворюючого для Ниви Трудової підприємства – великого платника податків у місцевий і державний бюджети".

Працівники підприємства звернулися до лідерів держави і правоохоронних органів: "Колектив ТОВ "Рантьє" звертається до Вас з проханням звернути особливу увагу на кричущий прецедент для європейської держави, а також в установленому законодавством порядку зупинити рейдерів - вжити термінових заходів, спрямованих на протидію рейдерському захопленню підприємства, притягнення до відповідальності всіх винних, незважаючи на наявність депутатських значків і мандатів народних обранців. Ми просимо не допустити знищення унікального для України свинарського підприємства, зберегти наші робочі місця, і врятувати унікальне свиняче поголів'я з високоякісною датською генетикою. В іншому разі втрати для агропромислового комплексу країни і української економіки в цілому будуть непоправними".