ru ua

Програміст надрукував на 3D-принтері реабілітаційний біонічний ортез для своєї дочки

Програміст надрукував на 3D-принтері реабілітаційний біонічний ортез для своєї дочки Фото: Програміст надрукував " на 3D-принтері реабілітаційний біонічний ортез для своєї дочки

Розробник планує оформити результати свого винаходу і викласти напрацювання у відкритий доступ

Програміст Бодо Хунен розробив і надрукував " на 3D-принтері реабілітаційний біонічний ортез (пристосування для поліпшення функціональності пошкоджених кінцівок) для своєї дочки, сообщает видання 3dtoday.

Раніше дівчинці поставили діагноз "гострий в'ялий мієліт, який вражає спинний мозок і впливає на роботу різних органів тіла. В результаті хвороби дитина отримав частковий параліч руки і лікарі повідомили, що повного відновлення функції очікувати не слід.

Хунен вирішив самостійно розробити кастомизированный реабілітаційний біонічний ортез, який допоміг би руці функціонувати.

"Першою справою було вирішено відсканувати руку Лорелеї (дочки) з тим, щоб отримати точні вимірювання. Потім була спроектована легка несуча конструкцію з фіксацією на плечі і передпліччі. Дві частини ортеза були з'єднані приводом, керований сигналами з датчиків, що уловлюють слабкі нервові сигнали. Несуча конструкція і кріплення в результаті були надруковані на 3D-принтері", - розповідає видання.

Програміст надрукував на 3D-принтері реабілітаційний біонічний ортез для своєї дочки

Розробник планує оформити результати свого винаходу і викласти напрацювання у відкритий доступ.

Нагадаємо, раніше в США на 3D-принтері роздрукували модель ранньої Всесвіту.