Privat24 відкрив можливість видачі цифрових карт МЕТRО всім бажаючим

Privat24 відкрив можливість видачі цифрових карт МЕТRО всім бажаючим
Фото: ПриватБанк

Покупці мережі магазинів metro cash зможуть оформити картку клієнта онлайн за допомогою смартфона і мобільного банкінгу Privat24. Про це "РБК-Україна" розповіли в "Приватбанку".

Так, щоб отримати тимчасову карту МЕТRО без відвідування магазину, досить запустити в смартфоні додаток Privat24, зайти в розділ "Дисконт" і вибрати компанію МЕТRО (особисті дані користувача підтягнуться автоматично). Після цього цифрова карта МЕТRО з унікальним штрихкодом і номером з'явиться в особистому списку користувача.


"Провідний світовий рітейлер і банк першими в Україні запропонували повністю цифрову послугу замовлення, виробництва і використання віртуальних дисконтних карт METRO через смартфони, – говорить заступник голови правління Приватбанку Олександр Вітязь. – METRO – єдиний в Україні рітейлер, який технічно і технологічно повністю готовий до роботи з цифровими клієнтами".

Як повідомили в банку, можливість оформлення карток МЕТRО вже доступна в останній версії додатка Privat24 для Android, а найближчим часом самостійно оформляти картки зможуть і користувачі iPhone. Унікальною можливістю оформлення цифрових карт можуть користуватися всі бажаючі.

Цифрову карту клієнта можна використовувати в мережі магазинів МЕТRО в електронному вигляді і не обов'язково міняти на звичайну пластикову карту. Штрих-коди дисконтних карт МЕТRО в Privat24 без проблем скануються на касах торгових центрів мережі по всій території України, а користуватися цифровими картами можна без доступу до мережі Інтернет. Клієнти, які вже мають карти МЕТРО, можуть додати в гаманець мобільного додатку Privat24, відсканувавши камерою смартфона.

"Ми налаштовані на максимальну реалізацію професійних потреб наших клієнтів, а інноваційне мислення лежить в основі розвитку нашого бізнесу в Україні. Дана ініціатива зробить процес отримання картки МЕTRО ще більш легким і доступним для всіх бажаючих, тому запрошуємо всіх скористатися цією перевагою і стати клієнтом МЕТRО в Україні", – коментує Юлія Пилипенко, директор з продажів "МЕТРО Кеш енд Кері Україна".

За даними банку, сьогодні в мобільному Privat24 свої дисконтні картки МЕТRО вже зберігають понад 30 тис. користувачів. Електронним банкінгом Приват24 користуються понад 9 млн жителів України, понад 4 млн осіб використовують для проведення банківських операцій мобільний додаток Privat24.

Privat24 відкрив можливість видачі цифрових карт МЕТRО всім бажаючимPrivat24 відкрив можливість видачі цифрових карт МЕТRО всім бажаючимВідзначимо, компанія "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" була заснована в 2003 році. Компанія представлена в Україні 26 торговими центрами: 23 магазинами METRO і 3 магазинами оптової торгівлі "Бери-Вези". Обсяг інвестицій компанії за період з 2003 по 2016 рік перевищує 550 млн євро. "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" входить до складу METRO GROUP, однієї з провідних міжнародних торгових компаній. Компанія представлена в більш ніж 2 000 міст в 29 країнах світу і об'єднує понад 220 000 співробітників.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся