Privat24 відкрив можливість видачі цифрових карт МЕТRО всім бажаючим

НовиниЕкономіка    07.09.2016 - 09:49
Фото: ПриватБанк
Фото: ПриватБанк

Покупці мережі магазинів metro cash зможуть оформити картку клієнта онлайн за допомогою смартфона і мобільного банкінгу Privat24. Про це "РБК-Україна" розповіли в "Приватбанку".

Так, щоб отримати тимчасову карту МЕТRО без відвідування магазину, досить запустити в смартфоні додаток Privat24, зайти в розділ "Дисконт" і вибрати компанію МЕТRО (особисті дані користувача підтягнуться автоматично). Після цього цифрова карта МЕТRО з унікальним штрихкодом і номером з'явиться в особистому списку користувача.


"Провідний світовий рітейлер і банк першими в Україні запропонували повністю цифрову послугу замовлення, виробництва і використання віртуальних дисконтних карт METRO через смартфони, – говорить заступник голови правління Приватбанку Олександр Вітязь. – METRO – єдиний в Україні рітейлер, який технічно і технологічно повністю готовий до роботи з цифровими клієнтами".

Як повідомили в банку, можливість оформлення карток МЕТRО вже доступна в останній версії додатка Privat24 для Android, а найближчим часом самостійно оформляти картки зможуть і користувачі iPhone. Унікальною можливістю оформлення цифрових карт можуть користуватися всі бажаючі.

Цифрову карту клієнта можна використовувати в мережі магазинів МЕТRО в електронному вигляді і не обов'язково міняти на звичайну пластикову карту. Штрих-коди дисконтних карт МЕТRО в Privat24 без проблем скануються на касах торгових центрів мережі по всій території України, а користуватися цифровими картами можна без доступу до мережі Інтернет. Клієнти, які вже мають карти МЕТРО, можуть додати в гаманець мобільного додатку Privat24, відсканувавши камерою смартфона.

"Ми налаштовані на максимальну реалізацію професійних потреб наших клієнтів, а інноваційне мислення лежить в основі розвитку нашого бізнесу в Україні. Дана ініціатива зробить процес отримання картки МЕTRО ще більш легким і доступним для всіх бажаючих, тому запрошуємо всіх скористатися цією перевагою і стати клієнтом МЕТRО в Україні", – коментує Юлія Пилипенко, директор з продажів "МЕТРО Кеш енд Кері Україна".

За даними банку, сьогодні в мобільному Privat24 свої дисконтні картки МЕТRО вже зберігають понад 30 тис. користувачів. Електронним банкінгом Приват24 користуються понад 9 млн жителів України, понад 4 млн осіб використовують для проведення банківських операцій мобільний додаток Privat24.

Відзначимо, компанія "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" була заснована в 2003 році. Компанія представлена в Україні 26 торговими центрами: 23 магазинами METRO і 3 магазинами оптової торгівлі "Бери-Вези". Обсяг інвестицій компанії за період з 2003 по 2016 рік перевищує 550 млн євро. "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" входить до складу METRO GROUP, однієї з провідних міжнародних торгових компаній. Компанія представлена в більш ніж 2 000 міст в 29 країнах світу і об'єднує понад 220 000 співробітників.

On Top