ua ru

Презентація Apple: 27 жовтня компанія представить оновлені макбука

Презентація Apple: 27 жовтня компанія представить оновлені макбука Фото: MacBook Pro офіційно презентують 27 жовтня

Захід відбудеться о 20:00 за київським часом

Компанія Apple на презентації 27 жовтня має намір представити нові ноутбуки MacBook Pro і інші ноутбуки, повідомляє ferra.ru.

Раніше компанія розіслала запрошення на захід для преси, який відбудеться в кампусі Apple в Купертіно. Захід призначено на 10:00 за місцевим часом (або на 20:00 за київським).

Презентація Apple: 27 жовтня компанія представить оновлені макбука

Очікується, що в ході презентації буде представлено перероблений MacBook Pro, який отримає перший великий редизайн серії з 2012 року.

Передбачувані характеристики MacBook Pro:

Оновлений "яблучний" гаджет отримає новий дизайн і стане тонше. У верхньому рядку клавіатури MacBook Pro замість апаратних функціональних і мультимедійних клавіш розташується сенсорна OLED-панель. Також у макбуком з'явиться підтримка Touch ID і більш продуктивна відеокарта. Крім того, пристрій отримає по чотири порти USB Type-C. При цьому, швидше за все, буде позбавлений слота для карток SD, порти HDMI, а також портів USB Type-A і зарядного роз'єм MagSafe.

Експерти вважають, що дані зміни торкнуться MacBook Pro з 13-ти та 15-ти дюймовими дисплеями. У той же час, за чутками, виробництво 11-дюймового пристрою може і взагалі припинитися.

За даними видання, можливе оновлення отримають і інші макбука, в тому числі - iMac, Mac Pro і Mac mini.

Нагадаємо, що онлайн-трансляцію презентації Apple MacBook Pro на РБК-Україна.