ru ua

Представлено "розумний" динамік-перекладач для роботи онлайн

Представлено "розумний" динамік-перекладач для роботи онлайн Фото: розроблений Waverly Labs аудіопристрій використовує інноваційну "перекладацьку технологію" (TNW)

Продажі "розумного" гаджета Pilot від IT-компанії Waverly Labs заплановано на осінь

IT-компанія Waverly Labs розробила навушник-динамік Pilot, який здійснює переклади з однієї мови на іншу в режимі реального часу, дозволяючи двом співрозмовникам - носіям різних мов - розуміти один одного. Про це з посиланням на розробників повідомив профільний ресурс The Next Web.

Як зазначається, гаджет під назвою Pilot використовує інноваційну "перекладацьку технологію" (translation technology), яка дозволяє повністю забути про мовний бар'єр.

Представлено "розумний" динамік-перекладач для роботи онлайн

Фото: стартап Pilot (TNW)


Щоб скористатися функціоналом стартапу, необхідно встановити відповідний мобільний додаток на смартфон.

Pilot розпізнає і перекладає "живу" мову, не вимагаючи підключення до інтернету.

Крім того, "розумний" пристрій може використовуватися в якості бездротового навушника для прослуховування музики.

Як очікується, кампанія по збору коштів на випуск Pilot буде відкрита 25 травня на сайті міжнародної платформи Indiegogo.

наушник-динамик Pilot

Гаджет Waverly Labs буде доступний в чорному, білому і червоному кольорах.

Вартість замовлення буде варіюватися від 129 до 179 доларів. Роздрібна ціна навушника-динаміка Pilot складе 250-300 доларів.

Нагадаємо, напередодні Київ через інтернет зібрав гроші на хаб для стартапів. Як повідомлялося, 12 травня в Національному експоцентрі України (ВДНГ) розпочав роботу Kyiv Smart Hub City.