Представники ОЗГ намагалися розвалити справу проти замовників замаху, - Погорілий

НовиниНадзвичайні події    15.09.2016 - 19:16
Фото: Олександр Погорілий
Фото: Олександр Погорілий

Адвокат Олександр Погорілий заявив, що представники ОЗГ, користуючись своїми зв'язками в правоохоронних органах неодноразово намагалися розвалити справу проти замовників і організаторів замаху. Про це він заявив у коментарі журналістам.

"Доказова база на замовника мого вбивства була зібрана досить швидко і була більш ніж переконлива, зволікання почалися на рівні головного слідчого управління. Довгі руки ОЗУ і їх покровителів довго намагалися й досі намагаються розвалити більше 50-ти кримінальних справ, відкритих проти членів ОЗГ, у тому числі на моє замовне вбивство. Але завдяки зусиллям ДВБ Нацполіції, Генпрокуратурі, особисто Хатії Деканоїдзе замовник був спійманий", - говорить Олександр Погорілий.

Крім того, Погорілий висловив упевненість, що арешти членів ОЗГ продовжаться.

"Вселяють оптимізм слова заступника генпрокурора Дмитра Сторожука про велику кількість кримінальних справ проти ОЗГ, які будуть рухатися. А також слова Хатії Деканоїдзе про те, що, тільки перемігши злочинність в Затоці, можна добитися нормальної роботи інвестора", - стверджує адвокат.

За словами Погорілого, адвокатом В'ячеслава Бокія став екс-прокурор Олег Пушкар, які в часи Віктора Пшонки очолював Головне управління з розслідування особливо важливих справ і "засвітився" на процесі проти Юлії Тимошенко.

"Звідки у екс-секретаря маленького селища на 1500 осіб такі зв'язки і гроші, щоб замовляти собі таких адвокатів – думаю, ні у кого сумнівів не виникне. Якщо подивитися, що нагрубувала ОЗГ більш ніж на 50 мільйонів доларів і тільки за кришування торгівлі в селищі за сезон вони заробляють десятки мільйонів гривень, і, до речі, цим займався особисто Бокій і його помічник Христов", - резюмує Погорілий.

Нагадаємо, про підготовлюваний замах на Олександра Погорілого у зв'язку з його діяльністю у курортному селищі Затока спецслужби дізналися ще на початку березня, тоді ж почалася розробка плану затримання кілера і замовника. Погорілий публічно звинуватив чиновників та наближених до них кримінальних осіб у розкраданні землі в селищі.

On Top