ua en ru

Японці розробили суперлегкий пластиковий електромобіль

Японці розробили суперлегкий пластиковий електромобіль Фото: розроблений в Японії електромобіль (NipponNews)

Вихід даного транспортного засобу на ринок очікується наступного року

Токійська компанія RimOnO розробила електромобіль вагою до двохсот кілограмів, який, крім пластикового кузова, отримав також високі оцінки з точки зору перспективи подальшого застосування в комерційних цілях. Про це повідомляє агентство Nikkei.

Як зазначається, перший представлений прототип даного електрокара (EVs) важить 320 кг, оскільки його рама, капот, крила і двері зроблено зі сталевих пластин.


Японці розробили суперлегкий пластиковий електромобіль

Вихід цього електромобіля на ринок заплановано на 2017 рік. До того моменту сталеві деталі замінять пластиковими, і в підсумку вага транспортного засобу складе не більше 200 кг.

За словами президента RimOnO Сінсуке Іто, за рахунок зниження ваги автомобіля буде максимально збільшено діапазон регулювання приводу електрокара

При створенні кузова японські розробники будуть використовувати термопластики GFRTP (50% скляних волокон) і CFRTP (30% вуглецевих волокон) – модифікований поліамід з підвищеною термостійкістю, армований скловолокном і вуглецевим волокном.

За інформацією представників розробника термопластиков Mitsui Chemicals, деталі авто можуть бути відлиті на звичайному фабричному пресі. Ця ж компанія спільно з колегами з Teijin Frontier Co розробила зовнішню обшивку авто – спінений поліуретан і поліефірну тканину, за рахунок чого (і з урахуванням габаритів) машина виглядає дещо іграшковою.

Японці розробили суперлегкий пластиковий електромобіль

За даними Nippon News, довжина транспортного засобу складе два метри, ширина – один метр. Він буде розрахований на двох чоловік, включаючи водія. Двигуни машини будуть знаходитися в колесах. Про інших теххарактеристиках розробленого японськими майстрами електромобіля, як-то швидкість і потужність, поки не повідомляється.

Нагадаємо, у квітні в Берліні розсекретили лабораторію Apple з розробки електромобілів iCar.