Користувачів месенджерів в РФ можуть зобов'язати проходити ідентифікацію

НовиниТелеком & IT    12.08.2016 - 13:40
Фото: у Росії хочуть ідентифікувати користувачів мессенджеро (in-news.ru)
Фото: у Росії хочуть ідентифікувати користувачів мессенджеро (in-news.ru)

У разі прийняття відповідного законопроекту месенджери зможуть надсилати повідомлення лише від ідентифікованих користувачів

Медіакомунікаційна спілка (МКС), яка об'єднує операторів зв'язку і медіахолдинги Росії, розробляє новий проект закону, в якому передбачається вимога для месенджерів ідентифікувати кожного користувача через мобільних операторів, повідомляє macdigger.ru.


"Кожен месенджер повинен буде направляти провайдера інтернет-послуг відомості про користувачів, а той буде звіряти це зі своїми даними про абонентів (ПІБ) і повідомляти про збігу або розбіжності. Месенджери зможуть надсилати повідомлення лише від ідентифікованих користувачів", - пояснює видання.

Крім того, законопроектом пропонується зобов'язати месенджери забезпечити можливість розсилки електронних повідомлень за ініціативою уряду.

У разі прийняття закону під його дію потраплять всі сервіси, в яких присутня обмін повідомленнями, включаючи поштові служби, відеосервіси і навіть ігри.

Нагадаємо, у Росії хочуть створити месенджер для держслужбовців.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся