ua en ru

На полях Татарстану випробовують безпілотний трактор

На полях Татарстану випробовують безпілотний трактор Фото: автономний трактор від Autonomous Tractor Company (Novate.Ru)

На ньому встановлені система комп'ютерного зору, навігаційні та інерційні датчики ГЛОНАСС і GPS, а також обчислювальний блок

Російська компанія Cognitive Technologies розробила безпілотний трактор, який зараз проходить випробування в полях Татарстану. Про це з посиланням на президента "Когнітів Технолоджіс" Ольгу Ускову повідомляє BBC.

Як зазначається, на тракторі встановлено система комп'ютерного зору, навігаційні та інерційні датчики ГЛОНАСС і GPS, а також обчислювальний блок.


Зокрема, трактор-дрон може самостійно обробляти і засівати поля в будь-який час доби і за будь-якої видимості.

Також розробка Cognitive Technologies може проводити оцифровку посівних площ, збираючи інформацію про різні об'єкти, наприклад, камені та інші перешкоди, які можуть становити загрозу для техніки під час збору врожаю.

На полях Татарстану випробовують безпілотний трактор

Фото: японський безпілотний трактор від компанії Yanmar, що працює за допомогою повного автоматичного управління (AgriTimes)

Як повідомлялося, в Росії розробляють бойові безпілотники, які будуть вибухати поблизу мішені. Нагадаємо також, що раніше Держслужба з надзвичайних ситуацій України взяла на озброєння безпілотники для розвідки горіння торфовищ.