Переможець тендеру за MNP подасть на УДЦР в суд для прискорення впровадження послуги

Вівторок 09 серпня 2016 14:32
Переможець тендеру за MNP подасть на УДЦР в суд для прискорення впровадження послуги
Фото: в УДЦР намагаються знайти шляхи вирішення проблеми з впровадженням послуги перенесення номера

Подача позову повністю погоджена та схвалюється організатором тендеру

Компанія "Ес Ай центр" вирішила подати в суд на Український державний центр радіочастот (УДЦР) з позовом про укладення договору по тендеру на закупівлю обладнання для послуги перенесення номера MNP, очікуючи що це прискорить впровадження в Україні послуги. Про це в ході конференції повідомив глава компанії Дмитро Зарахович.


За його словами, у різних судових інстанціях розглядалося близько 18 позовів після завершення тендеру. В результаті УДЦР не може укласти договір про постачання обладнання з переможцем торгів. Зокрема, термін укладення договору закінчився 30 червня.

Як зазначив Зарахович, рішення про подання позову погоджено з УДЦР і їм цілком підтримується.

"Ми подамо в суд на УДЦР. Але це хороша подача. Це єдиний спосіб (розв'язати проблему)», - підкреслив керівник "Ес Ай центру".

Як уточнила юрист компанії Ганна Коктиш, позов буде поданий у середу, 10 серпня орієнтовний термін розгляду справи судом першої інстанції може зайняти близько одного місяця. У позовній заяві компанія буде просити суд зобов'язати УДЦР укласти з ними договір.

За словами виконавчого директора УДЦР Вадима Гулько подібні спори щодо тендерів в інших галузях вже успішно вирішувались раніше таким же способом.

Керівник юрдепартаменту центру Геннадій Приндюк також додав, що у УДЦР має право скасувати результати тендеру і оголосити новий конкурс. Однак така процедура, за його словами, триватиме не менше трьох місяців і її проведення не гарантує відсутності нових судових позовів.

Ні УДЦР, ні переможець тендера не змогли спрогнозувати термінів появи послуги в Україні послуги MNP. Керівник "Ес Ай центру" зазначив, що компанія буде готова до запуску свого рішення орієнтовно через 2-2,5 місяця після підписання договору.

"Переможця навіть екстрасенси не зможуть передбачити", - підкреслив Гулько.

Нагадаємо, раніше "Ес Ай Центр" звинуватив попереднього переможця тендеру, "Диалинк", в затягуванні процесу перенесення номерів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся