ua en ru

"Платинум банк" збільшує статутний капітал на 120 млн грн

"Платинум банк" збільшує статутний капітал на 120 млн грн Фото: "Платинум банк" збільшує статутний капітал

Після докапіталізації утавной фонд банку складе 937,28 млн гривень

"Платинум банк" (Platinum Bank) збільшує статутний капітал на 120 млн гривень. Таке рішення прийняв акціонер банку 28 липня 2016 року. Про це повідомляє прес-служба банку.

Як повідомляється, капіталізація буде здійснена шляхом приватного розміщення додаткових простих іменних акцій номінальною вартістю 1,00 гривня. Таким чином, після збільшення статутний капітал банку складе 937,28 млн гривень. Заходи по розміщенню акцій нової емісії пройдуть у серпні – листопаді 2016 року.


Збільшення статутного капіталу є частиною програми капіталізації Platinum Bank, розробленої для забезпечення відповідності діяльності банку і його економічних показників нормативів регулятора – Національного банку України.

"Платинум банк" – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Банк відноситься до І групи банків згідно з рейтингом Національного банку України (більше 0,5% активів банківської системи). Регіональна мережа налічує 67 відділень і 1006 пунктів продажу по всій території України.

З початку 2016 року акціонери направили в капітал "Платинум банк". До кінця року планується поповнення капіталу ще на 470 млн гривень, що відповідає вимогам НБУ щодо капіталізації установи.

Як повідомлялося, суд переніс розгляд позову Vodafone про визнання "Платинум Банку" проблемним.

.