Педагог зі США надрукував на 3D-принтері лапи для качки

Педагог зі США надрукував на 3D-принтері лапи для качки
Фото: пара качиних лап для Філіпа створена із пластику NinjaFlex (3ders)

Раніше птах втратив нижні кінцівки своїх лап у результаті обмороження

Американський педагог зі штату Оклахома надрукував за допомогою шкільного 3D-принтера лапи для качки. Про це повідомляє профільний портал 3ders.

Як зазначається, качка на ім'я Філіп втратила нижні кінцівки своїх лап у результаті обмороження, у зв'язку з чим не могла самостійно пересуватися.


Господиня всіляко намагалася вилікувати травмованого птаха, однак без особливих успіхів. У підсумку вона зважилася приспати стражденну качку.

Водночас дана історія занепокоїла сусідів. Так, на допомогу поквапився місцевий викладач-інженер, знайомий із господинею Філіпа. Так, скориставшись шкільним 3D-принтером, він надрукував покаліченої качці пластикові лапи.

Первинна конструкція цих "допоміжних засобів" не цілком пасувала птаху. Щоб вирішити цю проблему, вчителю в парі з качиною наставницею довелося зайнятися модернізацією експериментальних пристроїв протягом шести тижнів поспіль.

Кінець кінцем, технологічно підковані волонтери з Оклахоми створили із пластику NinjaFlex декілька качиних лапок, друк яких тривав протягом півтори доби (близько 36 годин).

За словами господині Філіпа, "пацієнт" досить швидко звик до нових пластикових лап, хоч у нього досі виникають труднощі з утриманням балансу і, як наслідок, вільним переміщенням.

Як очікується, згодом обмежена в можливостях качка знову зможе повернутися до звичного життя "на своїх двох".

Раніше американські ЗМІ повідомляли про умільця, який сконструював 3D-сканер, що працює молоці.

Крім того, як повідомляв Styler, перший 3D-принтер, що друкує шоколадом, було представлено українцем.

Читайте нас в Google News та підписуйтесь

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся