ПАТ "Миколаївгаз" приєдналося до акції "Життя дітей - не дрібниця"

НовиниСуспільство    25.11.2016 - 12:27
ПАТ "Миколаївгаз" приєдналося до акції "Життя дітей - не дрібниця"
ПАТ "Миколаївгаз" приєдналося до акції "Життя дітей - не дрібниця"

На початку листопада ПАТ "Миколаївгаз" приєдналося до акції по збору коштів на придбання апарату штучної вентиляції легенів для новонароджених, організованої благодійним фондом "Інтер" - дітям". Акцію підтримали близько 2 тисяч працівників газового підприємства, повідомляє прес-служба компанії.

1 вересня 2016 року стартувала соціальна ініціатива благодійного фонду "Інтер" - дітям" "Життя дітей - не дрібниця". Її мета - збір коштів на придбання життєво необхідного обладнання для маленьких пацієнтів Інституту педіатрії, акушерства і гінекології, а саме - апарату штучної вентиляції легенів.

У рамках акції кожен бажаючий може внести свій внесок і залишити кошти в спеціальних ємностях, що знаходяться в облаштованих куточках 5-ти відділень.

"В кишенях кожного з нас завжди знайдеться кілька дрібних монет, якими він може поділитися, і це ніяк не позначиться на його фінансовому стані. Але якщо їх зібрати разом, то можна зробити вагомий внесок у добру справу. Тому колектив нашої компанії вирішив підтримати цю чудову акцію і допомогти у зборі коштів для порятунку життів малюків", - коментує голова правління ПАТ "Миколаївгаз" Богдан Стегній.

On Top