ru ua

Одеські телемовники пообіцяли дотримуватися законодавства про інтелектуальну власність

Одеські телемовники пообіцяли дотримуватися законодавства про інтелектуальну власність Фото: телемовлення в Одеській області (uadigital.tv)

Спільний лист до Нацтелерадіо підписали 19 компаній регіону

Телерадіоорганізації, які ведуть мовлення в Одеській області, визнали недоліки наповнення ефірів власних телеканалів і зобов'язуються не допускати розміщення кінопродукту з порушенням основ інтелектуальної власності. Спільний лист до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з такою заявою підписали 19 компаній, повідомили сьогодні у прес-службі Нацтелерадіо.

У жовтні 2015 року Національна рада на звернення Індустріального телевізійного комітету розглядала питання трансляції одеськими телерадіоорганізаціями художніх та мультиплікаційних фільмів без належних прав на їх поширення.

Більшість виключних прав на використання цих творів належить загальнонаціональним мовникам. Регулятор тоді призначив позапланові перевірки двадцяти однієї компанії.

"Після прийняття таких рішень за ініціативою керівництва і творчих колективів мовників було проведено засідання редакційних рад", - йдеться у листі на адресу регулятора. До участі в засіданнях було запрошено і менеджерів визначених напрямів, засновники або кінцеві бенефеціарні власники телекомпаній.

Учасники зустрічей погодилися із зауваженнями регуляторного органу і визнали недоліки в своїй роботі. Також було відзначено неприпустимість порушень інтелектуальної власності, забезпечення жорсткого контролю керівництва телерадіоорганізацій за плануванням ефіру і наявністю документального підтвердження права на кінопоказ.

У листі Нацраді керівники телерадіоорганізацій запевнили, що дуже серйозно ставляться до зауважень регулятора і надалі не допустять випадків розміщення в ефірі кінопродукту з порушенням основ інтелектуальної власності.

"Результати перевірок одеських компаній Національна рада ще не розглядала", - резюмували у прес-службі регулятора.

Телерадіоорганізації, які мовлять в Одеській області, визнали вади наповнення ефірів власних телеканалів і зобов’язуютьс...

Опубліковано Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 14 січня 2016 р.

Нагадаємо, громадська рада при Нацтелерадіо виступає за розробку кодексу мовлення в Україні.