ru ua

В Одесі місцеві мешканці перекрили дорогу з-за незаконного будівництва

В Одесі місцеві мешканці перекрили дорогу з-за незаконного будівництва Фото: Мешканці проти будівництва на ділянці біля будинку по вул. Королева, 54

Люди виступають за розміщення на зазначеній території дитячого майданчика

В Одесі жителі Київського району перекрили проїзд автомобілів по вулиці Корольова в проміжку між вулицями Левітана і майданом Незалежності. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Близько 50 осіб виступили проти будівництва на вул. Корольова біля 54 будинки. Площа забудови становить приблизно 200 м. При цьому самі мешканці прилеглих будинків виступають за розміщення на зазначеній території дитячого майданчика.

Мітингувальники тримали в руках плакати: "Міліція" кришує "бєспрєдєл", "Влада-до відповіді", "Мешканці проти незаконного будівництва". До місця події прибули співробітники міліції і ДАІ, які перекрили рух транспорту на вказаній ділянці дороги. Зупинилася робота тролейбусів.

На місці подій присутні кілька десятків представників місцевої "Самооборони", які підтримали вимоги мітингувальників і висловили намір підтримати громадський порядок.

"Є рішення Дабк про заборону будівництва на цьому місці, до тих пір, поки не буде відповідних законних рішень ніякого будівництва тут бути не повинно", - заявив заступник сотника одеської "Самооборони" Віталій Кожухар.

Він також підкреслив, що в разі продовження незаконного будівництва його організація готова прийняти більш жорсткі заходи по відношенню до забудовників.

Міліціонери, які перебувають на місці подій відмовилися коментувати що відбувається.