Виявлені вразливості в платіжних та інформаційних терміналах

НовиниТелеком & IT    26.09.2016 - 19:26
Фото: виявлені вразливості в платіжних та інформаційних терміналах
Фото: виявлені вразливості в платіжних та інформаційних терміналах

В лабораторії відзначають, що зловмисники можуть зламати термінали, так як усі вони працюють на Windows, або на Android

"Лабораторія Касперського" виявила безліч вразливостей в різних платіжних та інформаційних терміналах, в тому числі автоматів з продажу квитків у кіно, оплаті прокату велосипедів. Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Виявлені уразливості, як вважають експерти, дозволяють розкрити особисті дані, стежити за користувачами або поширювати шкідливий код.

В лабораторії відзначають, що зловмисники можуть зламати термінали, так як усі вони працюють на Windows, або на Android.

"Наприклад, в інтерфейсі деяких терміналів містяться посилання на зовнішні сайти. З їх допомогою зловмисники можуть отримати доступ до операційної системи пристрою і запустити віртуальну клавіатуру. Цей недолік конфігурації дозволяє здійснити запуск шкідливих програм", - наголошується в повідомленні.

Крім того, термінали цікавлять злочинців, так як обробляють особисті дані користувачів, у тому числі номери банківських карт і мобільних номерів з списку контактів.

Експерти також виявили уразливості і в камерах реєстрації швидкості. Так, з'ясувалося, що зловмисники можуть без проблем підключитися до них і маніпулювати даними зібраними.

"Дані з цих пристроїв іноді використовуються правоохоронними органами, та наявність подібних уразливостей може зіграти на руку злочинцям, які скоюють крадіжки та інші злочини", - зазначають у лабораторії.

Нагадаємо, кіберзлочинці навчаються зчитувати відбитки пальців для отримання доступу до банківських даних.

On Top