НТКУ отримала дві радіочастоти в зоні АТО

НТКУ отримала дві радіочастоти в зоні АТО
Фото: українське мовлення в зоні АТО ("Известия в Украине")

УДЦР попередньо погодив можливість використання в Донецькій і Луганській областях вказаних частотних присвоєнь

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 17 березня внесла зміни до свого рішення про мовлення телерадіоорганізацій на території проведення антитерористичної операції (АТО). Про це сьогодні повідомили у прес-службі Нацтелерадіо.

Як зазначається, Національна телекомпанія України (НТКУ) отримала дозвіл тимчасово транслювати в зоні проведення АТО до її завершення на радіочастоті 88,2 МГц у місті Лисичанську та 88,0 МГц у місті Щастя (потужність передавачів - 0,3 кВт).

Попередньо ДП "Український державний центр радіочастот" погодило можливість використання вказаних частотних присвоєнь.

Водночас, враховуючи звернення компанії, Національна рада вилучила ТОВ "ТРК "Україна" (логотип "Україна") з переліку телерадіоорганізацій, яким надано дозвіл на тимчасове мовлення в цифровому стандарті на 22 ТВК у місті Волновасі Донецької області.

Втім, на цьому цифровому телеканалі продовжують мовлення п'ять телерадіоорганізацій - "Студія 1+1", ТРК "Україна" (логотип "Донбас"), "5 канал", "UK:Перший" і філія НТКУ "Донецька регіональна дирекція".

Нагадаємо, раніше сьогодні Нацтелерадіо заборонило ще 14 російських телеканалів в Україні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся