ua en ru

На свята українці близько 10 мільйонів разів дзвонили з домашніх телефонів

На свята українці близько 10 мільйонів разів дзвонили з домашніх телефонів Фото: стаціонарний телефонний зв'язок в Україні (UNIAN)

31 грудня, 1 і 7 січня абоненти "Укртелекому" спілкувалися понад 45 млн хвилин зі своїми рідними та близькими в Україні

На Новий рік і Різдво українці здійснили близько 10 мільйонів міських і міжміських дзвінків з домашніх телефонів. Про це сьогодні повідомили у прес-службі ПАТ "Укртелеком".

Як зазначається, 31 грудня 2015 року, а також 1 і 7 січня 2016 року абоненти "Укртелекому" спілкувалися понад 45 млн хвилин зі своїми рідними та близькими в Україні.

При цьому найбільшу кількість телефонних дзвінків було зафіксовано 31 грудня - майже 4 мільйони. Що стосується міжміських розмов, то за три святкові дні їхнє сумарне число склало понад 650 тисяч.

"Загальна тривалість святкових розмов склала загалом понад 45 млн хвилин (750 тисяч годин). Найдовше зі своїми рідними і близькими говорили жителі Київської, Харківської та Запорізької областей", - сказано в повідомленні.

Інколи зовсім не хочеться виходити з дому та витрачати свій час на відвідання банку чи центру обслуговування абонентів. ...

Опубліковано Укртелеком 14 січня 2016 р.

Нагадаємо, від травня 2015 року "Укртелеком" збільшив обсяг нетарифікованих хвилин міжміського спілкування для українців, який зараз становить 500 хвилин.

Як повідомлялося сьогодні, "Укртелеком" збирається продати мобільний оператор "ТриМоб" компанії "МТС Україна" (Vodafone Ukraine) за 3 мільярди гривень.