ua en ru

"Новини Донецька" стали топ-запитом в українському Google за 2015

"Новини Донецька" стали топ-запитом в українському Google за 2015 Фото: корпорація Google (join.ua)

У категорії "Персона" перші три позиції посіли Жанна Фріске, Кузьма Скрябін і Олесь Бузина

Компанія Google представила підсумковий рейтинг Googlegram найпопулярніших запитів у 2015 році.

Інтернет-пошуковик проаналізував мільйони пошукових запитів, щоб зрозуміти, чим же цікавилися українські користувачі Google, і відповіді на які питання найчастіше шукали в 2015 році.

Найпопулярнішим запитом року в Україні став "Новини Донецька". На другому місці розташувався гучний фільм "50 відтінків сірого", а далі - Жанна Фріске і Кузьма Скрябін. В цілому, у році, що минає увагу українців традиційно привертали талант-шоу та серіали.

У категорії "Персона" перші три позиції посіли Жанна Фріске, Кузьма Скрябін і Олесь Бузина. У 2015 році серед лідерів у даній категорії також запити на Бориса Нємцова, Володимира Путіна і Поліну Гагаріну.

Із фільмів найбільше українці цікавилися екранізацією еротичного бестселера "50 відтінків сірого". Також у цьому році шукали "Форсаж 7", драму "Левіафан" і україно-російський фільм "Незламна". Лідер у категорії телевізійних шоу вже п'ятий рік незмінний - це реаліті-шоу "Холостяк", а серед серіалів українці найчастіше шукали новий сезон ситкому "Кухня" і комедійний серіал "Останній москаль".

"Покупкою року" у 2015 році став долар, також українців цікавило придбання залізничних квитків, iPhone 6 і ультразвукового відлякувача.

Цьогоріч українці цікавилися у Google, навіщо потрібні пошукові системи, як завантажити з YouTube, чому не можна фотографувати сплячих і навіщо Путіну Сирія. Крім того, українські користувачі шукали значення таких слів, як військове становище, селфі та дефолт.

Повністю список найпопулярніших запитів 2015 року в Україні виглядає так:

"Новини Донецька" стали топ-запитом в українському Google за 2015

Нагадаємо, раніше компанія TNS в Україні опублікувала рейтинг топ-20 сайтів УАнету за листопад.