ru ua

СБУ затримала партію мобільних електроніки на КПВВ "Новотроїцьке"

СБУ затримала партію мобільних електроніки на КПВВ "Новотроїцьке" Фото: боротьба з контрабандою на лінії розмежування в зоні АТО (прес-центр СБУ)

В зупиненому на пункті пропуску позашляховику виявлено техніку на суму 160 тисяч гривень

Співробітники Служби безпеки України спільно із прикордонною та фіскальної службами в районі проведення антитерористичної операції (АТО) затримали вантаж з мінеральним добривом, а також партію мобільних телефонів і модемів. Про це 25 січня повідомили у прес-центрі СБУ.

Як зазначається, неподалік від міста Щастя Луганської області правоохоронці затримали дві вантажівки місцевих жителів.

Водії везли партію мінеральних добрив, яку планували продати на території тимчасово контрольованої терористичною організацією "ЛНР". Загальна вартість вилученого вантажу склала понад 460 тисяч гривень.

Водночас на пункті пропуску "Новотроїцьке" у Волноваському районі Донецької області співробітники спецслужби зупинили позашляховик. "Під час огляду авто правоохоронці виявили приховані від контрольних служб мобільні телефони, модеми та комплектуючі до них загальною вартістю 160 тисяч гривень", - йдеться в повідомленні..

СБУ затримала партію мобільних електроніки на КПВВ "Новотроїцьке"

Як уточнили у прес-центрі СБУ, в даний час триває перевірка походження товарів і встановлюються замовники поставки з тимчасово контрольованих бойовиками територій.

#CБУ затримала вантаж з міндобривом, мобільні телефони та модеми у районі АТО Співробітники Служби безпеки України спі...

Опубліковано Служба безпеки України 25 січня 2016 р.

Нагадаємо, наприкінці грудня СБУ блокувала дві спроби ввезення на тимчасово окуповані території самопроголошеної ДНР партії мобільних телефонів і вантажу побутових товарів загальною вартістю майже 250 тисяч гривень.