НКРЗІ відклала вирішення спору між lifecell і "Укртелекомом"

НКРЗІ відклала вирішення спору між lifecell і "Укртелекомом"
Фото: розгляд спору між lifecell і "Укртелекомом" відкладено

Повторне засідання призначено на 29 червня

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРСІ) не змогла прийняти рішення щодо досудового спору між lifecell і "Укртелекомом" і перенесла його розгляд на 29 червня, повідомили "РБК-Україна" в lifecell.


Під час засідання регулятор запросив у lifecell додаткові дані по розглянутому питанню.

"Повторне засідання на основі цих даних призначено на 29 червня", - додали в компанії.

У свою чергу в "Укртелекомі" наполягають, що підхід до ставки інтерконекту повинен бути єдиним і розраховують, що регулятор вживе їх бік.

"Не дивлячись на тривалий процес, ми впевнені, що регулятор буде послідовним у своїх рішеннях і не дозволить з'явиться прецеденту, який відверне ринок від європейського підходу щодо зниження ставок інтерконекту", - прокоментували "РБК-Україна" в прес-службі оператора.

Спір між lifecell і "Укртелекомом" виник із-за розміру ставки інтерконекту за послуги дзвінків на номери 0800. "Укртелеком" пропонує знизити ставку за цією послугою до 23 копее/хвилину, як і на звичайні номери. У lifecell ж вважають, що ставка за цю послугу повинна бути результатом досягнутих домовленостей між операторами.

Нагадаємо, раніше НКРЗІ затвердила порядок розрахунку ставок інтерконекту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся