Через низькі зарплати ПАТ "Дніпропетровськгаз" втрачає близько 700 працівників щороку

Через низькі зарплати ПАТ "Дніпропетровськгаз" втрачає близько 700 працівників щороку
Фото: працівники ПАТ "Дніпропетровськгаз" (прес-служба компанії)

Зарплата газовиків обмежена тарифом на розподіл природного газу, що є складовою ціни на газ

ПАТ "Дніпропетровськгаз" щорічно втрачає близько 700 працівників через низький рівень заробітної плати. Тільки за вісім місяців поточного року з компанії звільнилися 494 співробітника і при збереженні тенденції плинність кадрів в 2018 складе більше 20%. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Середня заробітна плата працівників ПАТ "Дніпропетровськгаз" в 2018 році склала - 6734 гривень. В той час, як середньомісячна зарплата в промисловому секторі регіону - 10 693 гривень. Як відзначають в прес-службі, навіть виплати безробітним в центрі зайнятості часто вище, ніж зарплата газовика.

Зарплата газовиків обмежена тарифом на розподіл природного газу, що є складовою ціни на газ. Ця складова не змінювалася з 2016 року. З діючої ціни природного газу для населення у розмірі 6,96 гривень за куб. м облгаз в середньому отримує лише 51 копійку.

"Ситуацію можна вирішити, не змінюючи ціну газу, а лише перерозподіливши її складові. Без внесення змін в структуру тарифу та забезпечення гідного рівня оплати праці стане неможливо подальше утримання професійних фахівців", - говорить керівник управління з персоналу ПАТ "Днепроптеровскгаз" Анатолій Москвичев.

Звернення газорозподільних підприємств до НКРЕКП та Кабінету Міністрів України щодо встановлення економічно обґрунтованого тарифу на розподіл у структурі ціни на газ поки залишаються без належного реагування.

Профспілка працівників ПАТ "Днепроптеровскгаз" в черговий раз звертається до НКРЕКП та Уряду з вимогою урахування в тарифі на розподіл природного газу підвищення заробітних плат газовиків до рівня середньої по промисловості. У разі ігнорування вимог профспілок, працівники галузі можуть почати акції протесту. І це перед початком опалювального періоду, до якого і так насилу проводимо підготовку мереж.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся