ua en ru

Нацтелерадіо відмовило телеканалу "112 Україна" у переоформленні програмних концепцій

Нацтелерадіо відмовило телеканалу "112 Україна" у переоформленні програмних концепцій Фото: засідання Нацради з телебачення і радіомовлення (YouTube /TKvideoteka)

Відповідне рішення регулятор ухвалив 26 листопада

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України відмовила регіональним мовникам, що працюють під логотипом "112 Україна", в переоформленні їхніх програмних концепцій. Про це з посиланням на прийняте 26 листопада рішення повідомили у прес-службі Нацтелерадіо.

Як зазначається, в четвер Нацрада вкотре розглянула заяви регіональних цифрових мовників - ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Новий формат ТВ" і "Партнер ТВ" - щодо переоформлення їх ліцензій у частині програмної концепції мовлення.

"За результатами розгляду поданих ліцензіатами заяв регулятор ухвалив рішення відмовити в задоволенні їх клопотання про зміну програмних концепцій", - йдеться в повідомленні.

26 листопада Національна рада вкотре розглянула заяви регіональних цифрових мовників - ТОВ «ТВ Вибір», ТОВ «Лідер ТВ», Т...

Posted by Національна рада з питань телебачення і радіомовлення on 26 листопад 2015 р.

Нагадаємо, наприкінці серпня Окружний адміністративний суд Києва повністю відмовив п'ятьом ТРК, що мовлять під логотипом "112 Україна", в задоволенні позовних вимог до Нацтелерадіо.

У липні Нацрада повторно відмовила ТРК, що входять до групи "112 Україна", у переоформленні програмних концепцій, оштрафувавши сам телеканал на 131 тис. грн. Місяцем раніше регулятор відмовив "112 Україна" у переоформленні цифрових ліцензій.

Як повідомлялося, в березні Нацтелерадіо оголосило попередження за порушення умов ліцензії, зміну логотипу та програмної концепції п'ятьом телекомпаніям, що мовлять у багатоканальній телемережі МХ5 з логотипом "112 Україна". Раніше Нацрада попередила телеканал за трансляцію програми "Шустер live".

Зазначимо, що керівництво телеканалу "112 Україна" розцінює дії Нацтелерадіо як тиск на свободу слова.