ua en ru

Податкова міліція провела обшук у топ-менеджера провайдера "Тріолан" в Києві

Податкова міліція провела обшук у топ-менеджера провайдера "Тріолан" в Києві Фото: оперативна робота спецслужб

Про це сьогодні ввечері у Facebook повідомив гендиректор однієї з компаній телеком-групи Вадим Сидоренко

Генеральний директор ТОВ "Юнікаст Інвест" (група компаній "Тріолан", Київ) Вадим Сидоренко заявляє про проведення обшуку співробітниками податкової міліції Державної фіскальної служби України у нього вдома. Про це Сидоренко повідомив у своєму Facebook сьогодні ввечері.

"Регулярне проходження замовних перевірок це вже давно сірі будні нашої роботи, але в цей раз ницість конкурентів і цинізм грабіжників в погонах перевершив всі очікування. Вломилася з обшуком податкова міліція до мене додому, звісно, не знайшли і не знайшли там жодного документа або печатки", - йдеться в повідомленні топ-менеджера українського оператора зв'язку.

Як зазначає Сидоренко, даний візит правоохоронців не є випадковим..

Маркетинговая неспособность конкурентов или как работают грабители в законеРегулярное прохождение заказных проверок это уже давно серые будни нашей работы, но в этот раз низость конкурентов и цинизм грабителей в погонах превзошел все ожидания. Вломилась с обыском налоговая милиция ко мне домой, естественно не нашли и не изъяли там ни единого документа или печати. Но как выяснилось единственная цель их визита была в нанесение материального ущерба лично мне и моей семье. Предварительно осмотрев сейф и обнаружив там деньги грабители в законе приняли решение их изымать. Т.к. я успел его закрыть то забрали вместе с сейфом. Я считаю что это реакция конкурентов на позицию Триолан в рамках информатизации общества, а в частности бесплатное кабельное и бесплатный Интернет в рабочее время

Опубліковано Вадимом Сидоренком 3 лютого 2016 р.

""Єдина мета їх візиту була в нанесенні матеріального збитку особисто мені і моїй родині. Попередньо оглянувши сейф і виявивши там гроші, грабіжники в законі прийняли рішення їх вилучати. Т. к. я встиг його закрити, то забрали разом із сейфом. Я вважаю, що це реакція конкурентів на позицію "Тріолан" в рамках інформатизації суспільства, а зокрема, безкоштовне кабельне і безкоштовний Інтернет в робочий час", - додав представник "Тріолан"..

Маркетинговая неспособность конкурентов или как работают грабители в законеРегулярное прохождение заказных проверок это...

Опубліковано Вадимом Сидоренком 3 лютого 2016 р.

Нагадаємо, раніше СБУ заявила про законність слідчих дій в офісі провайдера "Адамант".

Як повідомлялося, 19 січня в київський офіс "Адамант" прибула з перевіркою група оперативників спецслужби.