ua en ru

У МВС офіційно представили нову поліцейську форму

Моделями на "показі" майбутні правоохоронці працювали особисто

1 липня в Міністерстві внутрішніх справ офіційно представили нову форму патрульної поліції, затверджену Кабміном 24 червня. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков показав ексклюзивні знімки з події.

Як повідомляє прес-служба МВС, форма від американського бренду «5.11» майже зовсім не мнеться і має водовідштовхувальні властивості.

У МВС офіційно представили нову поліцейську форму

Літній комплект включає два головних убори - кашкет і бейсболку. Взимку патрульних зігріють куртки та в'язані шапочки.

Амуніція складається з пістолета «Форт-17», кишені особливого крою для двох магазинів до нього і гумового кийка. На одязі передбачена можливість кріплення індивідуального жетона поліцейського і нагрудної відеокамери.

Камера дозволяє фіксувати інформацію в режимах відео і аудіо.

Крім того, оснащення поліцейського включає GPS-обладнання для відстеження переміщення нарядів і оперативного управліннями ними.

У МВС офіційно представили нову поліцейську форму

Відеокамера буде вмикатися підчас спілкування поліцейського з громадянином, якого заздалегідь попередять про ведення запису і протизаконність спроб підкупу.

У МВС офіційно представили нову поліцейську форму

«Ось ці хлопці прийдуть на зміну ДАІ, що віджив себе. І справа не в формі, звичайно! Нова патрульна поліція - замість карати і кришувати - служити і захищати! », - написав на своїй сторінці в Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.