ru ua

"МТС Україна" і придбаний Facebook месенджер запустили послугу WhatsApp Unlim

"МТС Україна" і придбаний Facebook месенджер запустили послугу WhatsApp Unlim Фото (media.MTS.ru): сервіс WhatsApp

WhatsApp Messenger є популярним смартфон-додатком для обміну повідомленнями і голосових дзвінків

Оператор мобільного зв'язку "МТС Україна" і WhatsApp повідомляють про запуск послуги WhatsApp Unlim, завдяки якій абоненти "МТС Передоплата" зможуть спілкуватися в месенджері WhatsApp без плати за трафік. Про це повідомили у прес-службі компанії.

Як зазначається, "МТС Україна" пропонує користувачам мобільного Інтернету безлімітний доступ для спілкування зі смартфонів у WhatsApp - одному з найпопулярніших мобільних додатків для відправки текстових повідомлень, зображень, відео і аудіо.

Завдяки послузі абоненти передплачених тарифів оператора отримують безлімітний обмін повідомленнями без плати за мегабайти у WhatsApp за 30 копійок на день, що вдвічі дешевше одного стандартного SMS-повідомлення.

Послуга доступна для всіх абонентів "МТС Передплата". Підключити її можна самостійно, набравши USSD команду *101*335#. Підключення послуги - безкоштовне, термін дії послуги необмежений.

WhatsApp Messenger - це крос-платформенний додаток для смартфонів, що дозволяє користувачам обмінюватися повідомленнями і здійснювати голосові дзвінки. Додаток доступний для iPhone, BlackBerry, Android, Windows Phone і Nokia.

Компанія WhatsApp Inc., яка створила месенджер, заснована Яном Кумом і Брауном Економ у 2009 році. Від жовтня 2014 р. належить Facebook Inc. (сума угоди - 19 млрд дол.). Число щомісячних активних користувачів WhatsApp перевищує 900 млн по всьому світу. Раніше цього року відбулася презентація web-версії сервісу, а також функції голосових дзвінків.

Нагадаємо, напередодні в рамках анонсованого ребрендингу в Україні британський мобільний оператор Vodafone ("МТС Україна") відкрив сторінку у Facebook.