Монтаж покрівлі нового терміналу одеського аеропорту виконаний на 100%

Монтаж покрівлі нового терміналу одеського аеропорту виконаний на 100%

Монтаж хвилеподібної покрівлі нового терміналу Міжнародного аеропорту Одеса виконаний на 100%. Про це повідомляє прес-служба одеського аеропорту.

Згідно з повідомленням, в даний момент завершується укладання фінішного теплоізоляційного шару і покрівельної мембрани, проводиться монтаж систем димовидалення та світлових ліхтарів.

"Через світлові ліхтарі в атріум і пасажирські зали буде надходити сонячне світло, що дасть можливість значно зменшити енергоспоживання об'єкта", - підкреслили в прес-службі.

В будівлі терміналу завершено встановлення вікон та розпочато підготовчі роботи з монтажу скляних вітражів лицьовій частині фасаду.

Зараз монтуються стійки, на які кріпитимуться скляні вітражі, монтуються стінові сендвіч-панелі з мінераловатним утеплювачем і вентильовані фасади з алюмінієвих композитних панелей.

Після завершення цього етапу робіт, будівельники приступлять до асфальтування проїздів перед головним входом в термінал. Під майданчиком вже проведені всі необхідні для функціонування об'єкта комунікації, виконано планування і ущільнення грунту.

Нагадаємо, що новий термінал Міжнародного аеропорту Одеса буде чотириповерховим. Його загальна площа 29 тис. кв. м дозволить збільшити пропускну спроможність аеропорту до 3,5 - 4 млн. пасажирів в рік.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся