ru ua

Медіамагнат Мердок претендує на покупку інтернет-бізнесу Yahoo!

Медіамагнат Мердок претендує на покупку інтернет-бізнесу Yahoo! Фото: Руперт Мердок (Associated Press)

Серед найбільш імовірних покупців - телеком-оператор Verizon Communications та інтернет-компанія InterActive Corp

Телекомунікаційний оператор Verizon Communications та інтернет-компанія InterActive Corp. (володіє частками в Ask.fm, Vimeo, - ред.) цікавляться покупкою інтернет-сервісів Yahoo!. Про це з посиланням на джерела повідомляє The Wall Street Journal.

У числі решти потенційних покупців, які розглядають можливість покупки частини інтернет-сервісів Yahoo!, якщо їх буде виставлено на продаж, WSJ називає відомого підприємця і співвласника другого за величиною у світі медіаконгломерата News Corp. Руперта Мердока.

Можливість покупки медіа-активів Yahoo! також розглядає фонд приватних інвестицій TPG Capital, повідомляють джерела видання.

Як повідомлялося напередодні, рада директорів Yahoo! розглядає можливість продати інтернет-сервіси компанії і частку в китайській Alibaba. У жовтні основний бізнес компанії оцінювався аналітиками у 3,9 млрд доларів без урахування вільних грошових коштів.

News Corporation - міжнародна медіакорпорація, заснована в 1979 році медіамагнатом Рупертом Мердоком, який володіє телекомпанією 20th Century Fox, телеканалом Fox News, супутниковими операторами BSkyB, Sky Deutschland, Sky Italia, Foxtel, інформаційним агентством Dow Jones, рекламним агентством News Outdoor, а також газетами Wall Street Journal, Times, Sun і New York Post.

Нагадаємо, в червні 2013 року News Corp. вирішила розділити свої активи на дві складові, одна з яких займається фільмами і медіаконтентом, інша - тільки видавництвом.